zdjęcia do dokumentów

Zdjęcia przeznaczone do dokumentów różnego rodzaju powinny być wykonywane według konkretnych wytycznych. W takim wypadku nie jest dobrym pomysłem podejmowanie się wykonania fotografii samodzielnie. Aby uniknąć problemów w urzędach, warto zainteresować się świadczonymi w profesjonalny sposób usługami fotograficznymi. Specjaliści posiadający dokładną wiedzę odnośnie zdjęć paszportowych, dowodowych, przeznaczonych do prawa jazdy, dyplomu czy legitymacji z pewnością wykonają dla Państwa odpowiednie zdjęcia. Gliwice to miasto, na którego terenie działamy, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty, która obejmuje tanie i szybkie usługi.

Ministerstwo Cyfryzacji udostępnia co prawda informacje odnośnie wyglądu zdjęć przeznaczonych do dowodów osobistych, jak również innych dokumentów, jednak liczne wymagania mogą okazać się dla wielu osób zbyt skomplikowane. Bardzo ważne podczas wykonywania takich zdjęć jest zachowanie odpowiedniego profilu, profesjonalne oświetlenie, a także odniesienie się do wymagań dotyczących owalu twarzy, zarostu, okularów bądź nakrycia głowy. Zdjęcie powinno być wykonane w odpowiedniej ostrości, z czym wiąże się wykorzystanie aparatu wysokiej jakości. Jeżeli dostarczają Państwo fotografie w sposób tradycyjny, wydruk również powinien być zgodny z wszelkimi normami, czego nie jest w stanie zapewnić domowa drukarka.

Agencja Fotograficzno- Reklamowa Marcin Korczak to odpowiednie miejsce do wykonania profesjonalnych zdjęć do dokumentów.

Oferujemy:
- zdjęcia do dowodu osobistego,
- zdjęcia do paszportu,
- zdjęcia do prawa jazdy,
- zdjęcia do dyplomu,
- zdjęcia do legitymacji.

Nasz cennik dostępny jest na stronie internetowej. Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższej poziomie. Pracujemy na dobrej klasy sprzęcie, działamy szybko i zgodnie z wszystkimi wytycznymi. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Logo PFR