usługi

Nasze studio tworzą ludzie, dla których wykonywanie zdjęć, fotografowanie nie pozostaje jedynie obowiązkiem zawodowym. To dla nas również pasja. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci to dostrzegają i także dzięki temu mogą czuć się usatysfakcjonowani poziomem świadczonych przez Digi Foto usług.

Szeroki zakres
Staramy się na bieżąco odpowiadać na zapotrzebowanie ze strony zainteresowanych naszymi usługami osób. Systematycznie poszerzamy więc zakres oferowanych pozycji w katalogu naszych propozycji, doskonalimy swoje umiejętności, a w pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt. Cieszymy się, że możemy zaproponować Państwu nie tylko tradycyjne usługi, do których można zaliczyć m.in:
- wywoływanie zdjęć,
- wykonywanie odbitek,
- różnego rodzaju obróbki czy retusze.
Gliwice, a właściwie mieszkańcy tego miasta przekonują się również, że to w naszym studio najlepiej wyposażyć się w pakiet zdjęć do dokumentów.

card1.gif           card2.gif

Zdecydowanie ponad standard
Osoby, z którymi mieliśmy już okazję współpracować, z ciekawością zapoznają się z ofertą, która zdecydowanie wykracza ponad standard zwyczajowo proponowanych przez zakłady fotograficzne usług. U nas mogą się zaopatrzyć w bardzo oryginalne i perfekcyjnie wykonane fotogadżety, do których można zaliczyć kubki, koszulki czy bawełniane torebki. Wielu klientów interesuje reprodukcja ulubionych zdjęć - u nas zostanie ona wykonane bez najmniejszych problemów. Pod koniec każdego roku szczególnym powodzeniem cieszy się kalendarz ze zdjęciem, wykonanym na specjalne zamówienie samych zainteresowanych. Nie słabnie również zapotrzebowanie na ciekawie zaprojektowane foto-wizytówki, na których umieszczane są zdjęcia klientów. Podsumujmy, u nas mogą Państwo zamówić m.in.:
- fotogadżety, np. kubki, koszulki, bawełniane torebki,
- reprodukcje zdjęć,
- kalendarz ze zdjęciem,
- foto-wizytówki.
- wiele innych innowacyjnych realizacji.

Stawiamy na dobre relacje
Na rynku funkcjonujemy już od 1987 roku, wykonaliśmy już zapewne kilka milionów zdjęć i odbitek, wiele tysięcy zleceń. Utrzymujemy silną pozycję na niełatwym dla usługodawców górnośląskim rynku, zdając sobie sprawę, że za powodzeniem naszych starań stoją przede wszystkim dobre relacje. Chodzi tu o dobre relacje z ludźmi, którzy nas odwiedzają - zawsze z uwagą podchodzimy do indywidualnych zapotrzebowań. Ale nie tylko... Niezmiennie oferujemy korzystne dla klientów relacje pomiędzy bardzo dobrą jakością wykonywanych zdjęć, a ich niską ceną. To nie wszystko. Za ważny cel postawiliśmy również utrzymywanie przyjaznych relacji ze środowiskiem naturalnym, dlatego pracujemy na przyjaznych przyrodzie i klimatowi urządzeniach oraz środkach chemicznych.

Serdecznie zapraszamy do naszego studia, pozostajemy do Państwa dyspozycji!

 

 

Logo PFR