laboratorium

 
Obecnie pracujemy na cyfrowych maszynie Fuji Frontier 570 w Gliwicach, które w odróżnieniu od tradycyjnych minilabów praktycznie nie posiadaja standardowej optyki. Zastosowana technologia pozwala poprawić jakość odbitek i zmniejszyć straty w jakości obrazu powstałe przy przechodzeniu światła przez poszczególne soczewki tradycyjnych układów optycznych.

frontier.jpg

Technologia zastosowana przez firmę Fuji jest jedyną w swoim rodzaju. W pierwszej fazie negatyw jest skanowany na wysokiej klasy trójliniowym skanerze CCD (5000 pixeli x 3 kolory). Po obróbce przez operatora jest naświetlany za pomocą lasera na papierze fotograficznym.

 

Teraz wszystkie Państwa prace wykonane na domowych komputerach mogą być bezpośrednio naświetlone na papier fotograficzny z wynikiem zdecydowanie lepszym niż przy wydruku nawet najlepszą drukarką komputerową.

 

Polecamy się szczególnie grafikom pracującym w Adobe Photoshop, 3D Studio oraz w programach do wizualizacji, gdzie ważny jest końcowy obraz, który trzeba zaprezentować klientowi.


Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi oraz rozszerzonymi możliwościami minilabu Fuji FRONTIER 570.

Logo PFR