o nas

Nasza marka ze względu na ogromne doświadczenie w swojej branży oraz zaplecze nowoczesnych urządzeń służącym fotografii jest w stanie oferować wszechstronne usługi dla Klientów. Będzie to tworzenie odbitek, retusz zdjęć, obróbka graficzna fotografii, wykonywanie zdjęć do dokumentów, kalendarzy, foto-wizytówek oraz wiele innych. Nasza firma to przede wszystkim dwie agencje fotograficzne. Pierwsza ma swoją siedzibę w mieście Gliwice. Pragnąć dotrzeć z zaufanymi usługami do jak największej ilości Klientów stworzyliśmy drugi zakład istniejący w mieście Zabrze.

Zaplecze technologiczne oraz laboratorium

Profesjonalny fotograf to nie tylko umiejętności i doświadczenie, ważne okazują się również odpowiednie urządzenia. Nasza firma posiada Fuji FRONTIER 350/355 oraz Fuji Frontier 570, są to niezbędne maszyny cyfrowe, jakie z pewnością powinno mieć na wyposażeniu każde renomowane studio fotograficzne. Umożliwiamy wykonywanie odbitek w sposób tradycyjny (analogowy), jak i wydruk z nośników cyfrowych.

Zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia wymagane przy składaniu wszelkiego rodzaju dokumentów. Gwarantujemy wykonywanie materiałów wraz z wszelkimi wytycznymi, wymaganymi przez odpowiednie instytucje (odpowiedni profil, oświetlenie, brak zakrywających elementów, czy dobrze widoczny owal twarzy). Zdjęcia dowodowe, paszportowe, czy do prawa jazdy muszą ponadto zostać wydrukowane w odpowiednich rozmiarach odbitek. Kwestiami wymaganymi przy wytwarzaniu zdjęcia do dokumentu zajmie się profesjonalny fotograf naszej marki.

Pozostałe usługi

Oferujemy wykonywanie wielu innych produktów, które z pewnością okażą się świetną pamiątką. Zaliczają się do tego minialbumy, ręcznie wykonywane pudełka na zdjęcia, kalendarze, wizytówki oraz wiele innych usług związanymi z kwestiami fotograficznymi. Przede wszystkim staramy się dostarczyć Klientom wszystko, czego mogliby potrzebować z obszaru usług, którymi się zajmujemy.

Najmocniejszą stroną są przede wszystkim doświadczeni pracownicy, bogaci w wszelkie ważne umiejętności. Istniejemy na rynku od 1987 roku (w tym czasie powstał zakład w Zabrzu, drugi w Gliwicach funkcjonuje od 1989 roku). W 1991 roku nasza marka uzyskała autoryzację Fujifilm Polska (jest to potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług). Natomiast od 2004 roku przynależymy Fujifilm - Studio Fotografii Cyfrowej FDI jest to renomowana sieć laboratoriów fotograficznych. Wykorzystywane przez nas urządzenia oraz chemia są przyjazne środowisku. Zużyta chemia jest prawidłowo utylizowana przez firmę METILEX.

 

Logo PFR