INSTAX zamiast fotobudki - zasady działania?

 

INSTAX – aparat wywołujący zdjęcia. Alternatywa dla fotobudki?

Zapewne wielu z was słyszało o mini aparacie INSTAX. To urządzenie, które zrewolucjonizowało fotografię. Taki gadżet z pewnością pozwoli zachwycić rodzinę i znajomych podczas różnego rodzaju uroczystości lub wyjazdów. Wszystko za sprawą swoistego powrotu do przeszłości, który to spowodowany jest tym, że urządzenie działa na bardzo „pierwotnej” zasadzie. Do zestawu dołączone są specjalne wkłady i to właśnie na nie matryca nanosi obraz. Najważniejsze jest jednak to, że zdjęcie drukowane jest zaraz po jego wykonaniu, a po krótkim czasie naświetlania przyjmuje już swoją finalną formę. Taki sposób działania przypomina do złudzenia fotografię analogową, jednak trzeba dodać, że zdjęcia są dużo bardziej unikalne i lepszej jakości.

Aparat Instax – atrakcja dla gości na weselu

A co gdyby tak mini aparat INSTAX wykorzystać zamiast fotobudki np. na weselu? Wynajmowanie takich atrakcji przez parę młodą to w ostatnim czasie prawdziwy HIT. Jak nie trudno się domyślić zamówienie fotobudki oraz osoby, która będzie ją obsługiwać podczas uroczystości, wiąże się z pewnymi kosztami. Aparat INSTAX jest dużo tańszą alternatywą, która może przysporzyć równie wielu emocji. Samo urządzenie to wydatek w granicach 300 zł, natomiast za 10 wkładów zapłacimy ok. 30zł. Zdjęcia z INSTAXa będą wspaniałą pamiątką zarówno dla Pary Młodej, jak i wszystkich gości, którzy zdjęcia zabiorą ze sobą do domu lub wkleją do specjalnie przyszykowanego albumu. 

Zdjęcia z Instaxa

Znaczenie ma również rozmiar! Mini aparat INSTAX można zmieścić w torebce, natomiast fotobudka to sporej wielkości maszyna, którą trzeba transportować samochodem przystosowanym do tego typu zadań. Oprócz transportu znaczenie ma również mobilność samego urządzenia już podczas organizowania sesji. INSTAXa można zabrać ze sobą właściwie wszędzie – idealnie nadaje się do selfie oraz różnych innych pomysłów. Kolejna zaleta to fakt, że aparat INSTAX może być obsługiwany bezpośrednio przez gości weselnych. Nie ma konieczności wynajmowania dodatkowej osoby, która będzie całą noc odpowiedzialna za pracę urządzenia.  Wynajem aparatu INSTAX to dobry pomysł, który pozwoli nie tylko zmniejszyć koszty, ale także zapewni niezapomnianą zabawę dla wszystkich, którzy będą mieli okazję z niego skorzystać, a pamiątka, którą pozostawi, z pewnością będzie miała dużą wartość.

Czy można wypożyczyć aparat Instax?

Niezależnie od tego, czy wykorzystamy aparat INSTAX na wesele, wakacje, czy podczas fotografowania dowolnych imprez i krajobrazów, będzie to z pewnością ciekawe rozwiązanie, które pozwoli stworzyć fotografie jedyne w swoim rodzaju, a te będą fantastyczną pamiątką na długi czas. Jeśli myślą Państwo o wypożyczeniu aparatu Instax, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Logo PFR