podstawowe możliwości minilabu FRONTIER

Najedź myszką na zdjęcie by zobaczyć działanie opisywanego filtra.
Zapoznaj się także z rozszerzonymi możliwościami minilabu Fuji FRONTIER 570.

bl1s.jpg KOREKCJA ZDJĘĆ "POD ŚWIATŁO"

Przy mocnym tylnym oświetleniu fotografowane postacie są za ciemne, natomiast tło jest za jasne. Korygowana jest różnica pomiędzy jasnością pierwszego i drugiego planu.
sh1s.jpg KOREKCJA OSTROŚCI

Korygowana jest ostrość brzegowa, nie wyostrza się ziarno filmu. Można uzyskać odbitki, które wyglądają jak wykonane wyższej klasy aparatem.
ov1s.jpg KOREKCJA PRZEŚWIETLENIA

Jeśli negatyw jest prześwietlony, jasność i kontrast mogą zostać skorygowane w celu uzyskania odbitki jakościowo zbliżonej do poprawnie naświetlonej.
un1s.jpg KOREKCJA NIEDOŚWIETLENIA

Jeśli negatyw jest niedoświetlony, jasność i kontrast mogą zostać skorygowane w celu uzyskania odbitki jakościowo zbliżonej do poprawnie naświetlonej.
hc1s.jpg KOREKCJA WYSOKIEGO KONTRASTU

Przy zdjęciach z lampą błyskową na ciemnym tle, pierwszy plan może być za jasny, podczas gdy tło jest za ciemne. Korygowana jest różnica w jasności pierwszego i drugiego planu.
comp1s.jpg KOREKCJA JASNOŚCI ROGÓW KADRU

Na zdjęciach mogą powstać ciemniejsze obszary w rogach kadru, co może być spowodowane za małą siłą lampy błyskowej, lub błędami konstrukcji optycznej obiektywu. Frontier 350 koryguje te błędy.
cr1s.jpg CENTRALNE KADROWANIE

Zdjęcia mogą być powiększane lub pomniejszane centralnie. Krotność powiększenia: od 98% standardowego powiększenia do 42 krotnej wielkości kadru.
rev1s.jpg ZWIĘKSZENIE NASYCENIA KOLORU

Zostaje zwiększone nasycenie koloru, wynikiem czego są odbitki z negatywu przypominające odbitki ze slajdu.
mo1s.jpg MONOCHROMATYCZNE ODBITKI

Można wykonać czarno-białe odbitki z negatywów kolorowych lub czarnobiałych. Zdjęcia pomimo wykonania na papierze kolorowym nie posiadają kolorowej dominanty.

Logo PFR