o nas

Nasza firma może poszczycić się wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Na rynku fotograficznym istniejemy od 1987 roku. Pierwszy punkt powstał w Zabrzu, a następnie w 1989 roku w Gliwicach.
Od 1991 roku posiadamy autoryzację Fujifilm Polska, która stanowi potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług.
Od 2004 roku należymy do renomowanej sieci laboratoriów Fujifilm - Studio Fotografii Cyfrowej FDI
Obecnie pracujemy na najbardziej zaawansowanych minilabach cyfrowych Fuji FRONTIER 350/355 oraz Fuji FRONTIER 570. Wykonane za ich pomocą odbitki fotograficzne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.
Pracownicy firmy to doświadczeni fachowcy - laboranci, którzy szlifowali swoje umiejętności przez lata, najpierw na powiększalnikach, a następnie na kolejnych generacjach minilabów firm Fuji, Konica, itp.

 

Wykorzystywane przez nas Minilaby FRONTIER 350/355, 570 są przyjazne dla środowiska dzięki zastosowaniu wysokowydajnej i skoncentrowanej chemii. Jest ona umieszczona w pojemnikach, które po użyciu są automatycznie przepłukiwane przez maszynę. Ilość tworzywa użytego do produkcji pojemników jest mniejsza o 50% niż w innych urządzeniach, ponadto wykonane są z tworzyw, nadających się w 100% do ponownego wykorzystania.
Zużytą chemię utylizujemy za pośrednictwem firmy METILEX z którą współpracujemy od lat.


CMS, wykonanie & hosting: 3a.pl